Grzegorz Pochopień

Współzałożyciel

Przez ponad 8 lat pracownik Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na początku jako Naczelnik Wydziału Analiz w Departamencie Ekonomicznym, a potem przez ponad 5 lat jako Dyrektor Departamentu odpowiedzialnego za finansowanie zadań oświatowych oraz za system informacji oświatowej.

Autor m.in. ustawy o finansowaniu zadań oświatowych, wcześniej przepisów w zakresie tzw. dotacji przedszkolnej, podręcznikowej oraz dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych. Odpowiedzialny za opracowanie corocznego algorytmu podziału części oświatowej subwencji ogólnej. Absolwent Matematyki Finansowej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Master of Business Administration na Uniwersytecie Warszawskim.

Nieocenione doświadczenie w obszarze finansowania oświaty, wiedza z zakresu analiz oraz wieloletnia współpraca z samorządami, szkołami i instytucjami oświatowymi pozwoliły na zdobycie Państwa zaufania i szacunku oraz gwarantują, że tworzona dla Państwa oferta w zakresie doradztwa w obszarze oświaty jest najlepszą na rynku.